Není mikrojehličkování jako mikrojehličkování

29.11.2019

Není mikrojehličkování jako mikrojehličkování

Mikrojehličkování nebo-li microneedling je nejmodernější způsob mezoterapie, která nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a tím spouští samoobnovu pokožky. Nabízí tak široké spektrum využití počínaje vyhlazením vrásek, zpevněním kontur obličeje či odstraněním nežádoucích pigmentových skvrn. Není však mikrojehličkování jako mikrojehličkování. Jak se v nabídkách vyznat?

.

1. Mikrojehličkování dermaválečkem

Mikrojehličkování dermaválečkem nebo-li peercing rollerová mezoterapie je nejzákladnější metoda, při které se používá kombinace účinných sér s titanovými mikrojehlami. Jde v podstatě o proces, kdy pomocí válečku se stovkami drobných jehliček narušíte povrch kůže a tím umožníte séru, aby skrze tyto nově vytvořené drobounké otvory pronikalo do hlubších vrstev a působilo tak ještě intenzivněji. Kromě toho také stimuluje tvorbu kolagenu. Když se totiž jehličkami naruší ten starý, náš organismus přepíná do programu "oprava" a začne vytvářet nový kolagen, díky kterému se pleť zpevní a vypne. Pleť je rozjastněná, dochází k liftingovému efektu a redukci vrásek.

.

2. Mikrojehličkování dermaperem

Jedná se o nejrozšířenější mikrojehličkování často nazývané jako mezoterapie dermaperem, na jehož konci je upevněn jednorázový výměnný aplikátor s 12-ti mikrojehlami. Ty ve vysoké rychlosti kmitají, laicky řečeno vytvářejí v pleti malinkaté kanálky, kterými se vpraví vhodná anti-age séra a účinné látky, kyselina hyaluronová a vitamíny hluboko do pleti. Účinné látky se tedy na rozdíl od klasické aplikace dostanou do hlubších vrstev a zjednodušeně lze říci, že kožní buňku vyživují již při jejím vývoji. Mikrovpichy navíc způsobí pleti pro nás neviditelné malé trauma a pleť se začíná „hojit“. Tato vysoce účinná metoda stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, při léčbě jizev, strií či akné.

.

3. Mikrojehličková radiofrekvence

Mikrojehličková radiofrekvence kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu: mikrojehličkování a radiofrekvenci. Během ošetření proniká desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům a zároveň se uvolňuje radiofrekvenční tepelná energie, která stimuluje jejich vypínání. S kombinací aktivních látek, kyseliny hyaluronové, kmenových buněk a vitamínů patří toto ošetření mezi nejintenzivnější ošetření na našem trhu. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží, k novotvorbě kolagenu a elastinu, vypnutí ochablé pleti a k vyhlazení vrásek. Výjimečných výsledků je dosahováno nejen při ošetření vrásek a povadlé pleti, ale i při ošetření strií a jizev po akné.

 .

4. Vital Injector / Skinbooster

Ošetření přístrojem Vital Injector spočívá v hloubkové aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Výhodou této metody je skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo. Podle nastavení parametrů se počet vpichů pohybuje mezi 500-900 na jeden mililitr aplikovaného materiálu. To logicky umožní neporovnatelně preciznější rozložení materiálu a tak i neporovnatelně dokonalejší efekt. Současně vůbec nevznikají nerovnoměrné bouličky, které vznikají při vpichování ručně,právě pro to, že není takřka možné pří desítkách vpichů rukou zvolit naprosto ideálně stejnou hloubku i dávku materiálu. Na rozdíl od jiných metod, hydratuje hloubkově a zevnitř. Je to jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Ošetření Vital injectorem je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde se úbytek kyseliny hyaluronové projevuje nejvíce. Její pokles je způsoben sluněním, stresem, kouřením a věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují. Hovoříme o tzv. „aktivní prevenci“ před tvorbou vrásek, ztrátou pružnosti a elasticity pokožky.

 .

Ať zvolíte jakýkoliv typ mikrojehličkování, nebudete zklamáni. I to nejzákladnější mikrojehličkování nabízí mimořádné výsledky. Typy ošetření se liší hlavně intenzitou a hloubkou aplikace, která se pohybuje od 0,3 až do 2 mm. Dále je výsledný efekt ovlivněn typem použité aktivní látky.

Pro nejlepší výsledky Vám doporučujeme nás navštívit. Při konzultaci, která je u nás zcela zdarma, Vám doporučíme nejvhodnější metodu pro Vaši pleť. Věříme, že s péčí u nás budete maximálně spokojeni.

.

.

.

Těšíme se na Vás

.

Tým PRO visage

www.provisage.cz

info@provisage.cz

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTVlYzh