AKČNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.cz

Akce

Sleva 20 % 

na Skinbooster Revitrane

.

.

  • nejoblibenejsi ošetření v boji proti vráskám nyní vyjímečně v akci
  • výsledný efekt je ihned viditelný 
  • netvoří se modřinky ani otoky
  • téměř bezbolestné ošetření 

.

 chci využít akční nabídku

.

Akce platí do 13.11.2021

.

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení, projasnění a intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Skinbooster je unikátní v několika směrech. Hydratace probíhá zesíťovanou (zahuštěnou) kyselinou hyaluronovou, která je odolnější vůči lidské hyaluronidáze, a tím má v tkáni delší životnost. Na rozdíl od jiných metod pleť hydratuje hloubkově a zevnitř, velmi dobře však působí i jako anti aging technika. Je ideální k osvěžení pokožky unavené klimatizací, sluněním či agresivním počasím.

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují  známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná. Zákrok je možné absolvovat celoročně. 

Výhody ošetření Skinbooster:

  • jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace unavené a suché pleti
  • na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř
  • stimuluje tvorbu kolagenu a omezuje tvorbu vrásek
  • je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či jinak agresivním počasím.
  • po dobu 6 až 8 měsíců viditelně omlazuje, zpevňuje a hydratuje pleť


.

Jak probíhá ošetření Skinbooster?

Průběh ošetření Skinbooster:

Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice speciálního přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Přístroj má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, zasíťovaná kyselina hyaluronová je tak aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.Jak se toto ošetření liší od běžné aplikace kyseliny hyaluronové?

Výhodou této metody je skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo. Podle nastavení parametrů se počet vpichů pohybuje mezi 500-900 na jeden mililitr aplikovaného materiálu. To logicky umožní neporovnatelně preciznější rozložení materiálu a tak i neporovnatelně dokonalejší efekt. Současně vůbec nevznikají nerovnoměrné bouličky, které vznikají při vpichování ručně,právě pro to, že není takřka možné pří desítkách vpichů rukou zvolit naprosto ideálně stejnou hloubku i dávku materiálu.

Výskedky ošetření Skinbooster:

Již po prvním ošetření vidíte v aplikované oblasti hezký hydratační efekt, pleť je svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat. 

Kontraindikace:

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, autoimunitní onemocnění, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar. Přibližně týden před ošetřením doporučujeme vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C.

   

.


.

 


ZDc3Z