BALÍČKY V AKCI

DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

Martina Drahošová - PRO visage
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
provisage@seznam.cz
IČO: 72891084
otevírací doba: po-pá 8:00-16:00 či 11:00-19:00

» Laserové omlazení

Laserové omlazení - rejuvenace neablativním didodovým laserem

Neablativní laserové omlazení a vypnutí pleti využívá vysokovýkonový diodový laser 810 nm. Tento typ laserové rejuvenace (omlazení) intenzivně stimuluje regenerační procesy, včetně přestavby a novotvorby kolagenu. Výhodou je výrazný průnik do hloubky (několik centimetrů do měkké tkáně), tzn. k remodelaci kolagenu dochází v kůži i v podkoží, včetně vazivových trámců tukové tkáně.

U tohoto druhu laserového omlazení pleť na povrchu nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky, tzn. toto laserové omlazení je neablativní (na rozdíl od ošetření ablativními lasery, zvláště typu erbiového). Pro viditelný výsledek je však nutné jednotlivá sezení opakovat, a to minimálně 3x až 6x dle stavu ošetřované pleti. Rozestup mezi jednotlivými procedurami doporučujeme v rozpětí 1 až 3 týdnů dle intenzity zákroku.

Jak laserové omlazení probíhá?

Samotný zákrok trvá asi 15 minut a je vhodný pro ženy i muže. V průběhu ošetření se na očištěnou pleť přikládá laserová hlavice, která je zdrojem laserových paprsků. Ty procházejí do podkoží, aniž by došlo k jakémukoliv narušení celistvosti povrchové kůže. Proto nehrozí žádné riziko krvácení, vznik jizev nebo zanesení infekce. V podkoží tyto laserové paprsky způsobí změny, které nastartují proces zvýšené tvorby kolagenu. Jelikož je tvorba kolagenu proces složitý a déletrvající, postupné zlepšování začne být patrné až několik týdnů od ošetření.

Kontraindikace:

Rakovina - zejména rakovina kůže. Těhotenství (včetně IVF). Užívání fotosenzitivních léků nebo bylin, pro které je expozice laserovému záření kontraindikací (například antibiotika). Nemoci, které jsou laserovým zářením podněcovány. Dlouhodobá expozice slunci nebo umělé opalování (solárium) v průběhu 3 až 4 týdnů před ošetřením nebo po ošetření. Infekce herpes simplex v ošetřované oblasti. Keloidní hojení ran. Křehká a suchá pokožka. Hormonální nerovnováha (hormony jsou stimulovány intenzivním světlem). Užívání prostředků proti srážení krve. Epilepsie. Poruchy srážlivosti.

Mjk3OGU3MD