DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
info@provisage.cz
www.facebook.com/PROvisage
www.instagram.com/provisageclinic

» Chemický peeling

Chemický peeling nové generace

Nová generace šetrného chemického peelingu Mediderma s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Ošetření se neprovádí v létě.

Čím se liší od těch „staré generace“? Kůže se neodlupuje násilně, není podrážděná. Exfoliace nastává ve třech fázích: po třech, sedmi a deseti dnech. Retinol uzavřený v liposomech účinkuje hlouběji, je uvolňován pomaleji a je méně dráždivý.

 

Průběh ošetření:

Nejlépe je provést sérii 4-6 zákroků, jednou za měsíc. Díky stimulaci růstových faktorů si v průběhu 4-6 měsíců při používání peelingů Mediderma můžete všimnou ztluštění epidermis, díky tomu bude Vaše tvář vypadat mladší. Při obnově tkáně stárnoucí kůže, je potřeba 40 dní pro namnožení kolagenu a elastinu. Peelingy mají lepší efekt, pokud je zkombinujeme s mikrojehličkovou radiofrekvencí nebo mezoterapií dermapenem.

Během zákroku ucítíte jen jemné mravenčení, které během několika minut odezní. Kůže poté vypadá svěží, je rozjasněná a plná života. Peeling navrací hydrataci a správnou strukturu pokožky, zlepšuje stav mastné kůže s tendencí k akné, zabraňuje poškození slunečním zářením, a také redukuje množství hlubokých vrásek.

 

1) Chemický peeling s retinolem nejnovější generace na celé spektrum kožních problémů

Trendy ve světe dermatologie se mění a tvůrci peelingů se chtějí vyhnout tak silným reakcím jaké vyvolává například Yellow Peel se 4% retinolem: silné zčervenání kůže a intenzivní odlupování pokožky. Právě z toho důvodu Mediderma stvořila tři odlišné peelingy s retinolem: 3 RETISES CT Yellow Peel – kombinace tří typů retinolu„zabaleného“ do nanoliposomů, SES RETINAL Orange Peel s retinaldehydem uzavřeným  v nanoliposomech a 3 RETSIES NANOPEEL 1% Gel

Navíc stejně jako jiné peelingy s retinolem, tento zákrok účinkuje na celé spektrum kožních problémů:

- odstraňuje pigmentace, vyrovnává tón pleti

- jizvy po akné,

- vyhlazuje, utužuje, uvolňuje, snižuje vrásky

 

2) DNA RECOVERY PEEL pro redukci pigmentových skvrn a opravu fotopoškození

Jedná se o peeling využívající nejnovější objevy nanotechnologie, které fungují na úrovni DNA. Aktivní látky v tomto peelingu jsou uzavřeny v liposomech – lipidových váčcích přenášejících látky do nejhlubších vrstev kůže. 

Hlavní složka DNA Recovery Peel – Kyselina ferulová – redukuje tvorbu tymidinových dimerů až o 40%. Jsou to spoje mezi kyselinami DNA, které vznikají vlivem slunečního záření. Díky tomu kůže ošetřená DNA Recovery Peel získá svěží,mladistvý vzhled, redukují se pigmentové skvrny a vrásky budou méně viditelné. Retinol a retinaldehid účinkují proti akné a vráskám. Opravné enzymy nejen regenerují poškozené buňky, ale také je chrání před negativním vlivem opalování. 

 

3) Ošetření před příležitostí pomocí dvou peelingů:

  • MANDELAC S MASKOU ATPSES

Mandlový peeling je zákrok, který má omlazující a regenerující účinek na tvář, šíji a dekolt, a to na jakémkoliv typu pokožky, i na velmi citlivé. Je určen pro osoby dbající o mladistvý a zdravý vzhled své kůže a v létě také o rovnoměrné a sametové opálení. Okamžitě rozjasní a napne kůži.

Zákrok na bázi kyseliny mandlové má regenerační účinek, zvyšuje hydrataci, a obnovuje kožní aktivitu. Gel používaný při léčbě podporuje metabolické procesy a produkci melaninu v buňkách a zároveň působí jako silný antioxidant, který zabraňuje degradaci kolagenu, což snižuje tvorbu vrásek. Má široké spektrum silných bioprotektivních vlastností, které brání foto-stárnutí pokožky. Činí pokožku odolnější a méně citlivou na UV záření.

  • FERULAC S VITAMINEM C

Dokonce i nevýraznou, unavenou tvář je možné rychlým způsobem rozjasnit a dodat jí mladistvý vzhled. Zákrok Ferulac s vitaminem C pokožce navrací rovnováhu, rozjasňuje ji, redukuje drobné nedokonalosti a zmenšuje vrásky.

Zákrok kombinuje antioxidační účinky kyseliny ferulové s vitaminem C. Jedná se o celoro ní peeling určený pro všechny typy kůže postižené foto-stárnutím. Přípravky využívané v zákroku Ferulac jsou vytvořeny za pomocí nanosomové technologie: pronikají hluboko do kůže, pomalu se uvolňují a mají delší dobu působení, což je velmi důležité v případě rychle oxidujících antioxidantů. Zákrok nezpůsobuje viditelnou exfoliaci, ale nabízí okamžitý efekt vyhlazení a rozjasnění pokožky. 

 

Kontraindikace:

Kožní onemocnění v místě ošetření, hypercitlivá či poškozená pleť a pleť s teleangiektáziemi (rozšířené žilky).

YWNmZWExO