Cvičení na vibrační plošině
 
.
.
Příjemný způsob, jak dosáhnout štíhlé a pevné postavy
 .
Pomocí tohoto posilovacího stroje spálíte za 10 minut stejné množství kalorií, jako byste hodinu denně věnovali o mnoho náročnější činnosti – běhu. Vaše postava se formuje až 30x  rychleji než při klasických aerobních cvičeních.
.
 .
10 minut cvičení na vibrační plošině = 1 hodina běhu
 .
.
Základní informace:
.
Používáním vibrační plošiny znásobíte výsledky svého úsilí. Na tomto vibračním posilovacím stroji lze regulovat intenzitu a  rychlost vibrací. Každá osoba si tedy může modifikovat cvičení podle  svých požadavků. Vibrace pomohou při spalování tuku uloženého v  těle a také znesnadňují jeho další ukládání. Tato vlastnost spočívá v  sofistikované konstrukci stroje -  teorie vyrovnaného pohybu do stran a  akumulace kmitání přispívá k nesrovnatelně jednoduššímu formování  problematických partií.

.

.
.
Funkčnost vibrační plošiny, doložená výsledky, nespočívá v žádném kouzlu, nýbrž ve  vysokofrekvenčních vibracích kombinovaných s malým rozkmitem. Tato  jedinečná funkce, kterou se přístroj chlubí, ulevuje při problémech se  zablokovaným pohybovým ústrojím. Vibrační plošinu mohou použít dokonce i starší  osoby, které sužuje neohebné pohybové ústrojí způsobené například  revmatismem a nedostatkem pohybu. Tento stroj je díky svému  širokospektrálnímu využití vhodný opravdu pro každého bez rozdílu  věku a pohlaví. Ženám, stejně jako mužům, může pomoct v boji s  nadbytečnými kilogramy a formováním problematických partií. Téměř každý může přizpůsobit nastavení svým potřebám a zdravotnímu stavu.  Užití tohoto stroje má navíc nepochybně pozitivní vliv na zdravotní stav  jedince.
.
.
Tento  posilovací vibrační stroj je vhodný pro každého, kdo chce nenásilným a  příjemným způsobem formovat postavu podle vlastních představ nebo chce  ulevit svému namáhanému pohybovému aparátu či se touží znovu dostat do  kondice.
.
.
.
.
CENA ZÁKROKU:  300,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
 

 

.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTdiNDBl