DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
info@provisage.cz
www.facebook.com/PROvisage
www.instagram.com/provisageclinic

» HIFU Ultherapy liposukce

Redukce celulitidy pomocí HIFU Ultherapy

Mít hladkou a pevnou kůži v oblasti hýždí a stehen je vroucím přáním většiny žen. V naší klinice vám nabízíme ke korekci celulitidy metodu, která aktivuje přirozené metabolické procesy v kůži.

Celulitida vzniká v důsledků nedostatečné funkce lymfatického systému odvádět splodiny a odpadní látky buněčného metabolismu z mezibuněčných prostor. V kombinaci s nedostatkem pohybu, nedostatečným pitným režimem a nesprávnou životosprávou dochází k usazování přebytků vody, tuků a odpadových látek buněčného metabolismu v mezibuněčných prostorách. Vzniká efekt tzv. pomerančové kůže (nevzhledné hrbolky).

Revoluční technologie HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Metoda je velmi populární a využívají ji i celebrity.

Co do technických parametrů se jedná o přístroj fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu. HIFU příznivě ovlivňuje hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky 13 mm. Je to velice intenzivní ošetření, výsledný efekt je viditelný již po jednom ošetření. 

HIFU dokáže neinvazivně a bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit jakoukoliv hloubku tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Tyto body pak bezprostředně po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s tvorbou nového kolagenu - proteinu zodpovědného za pevnost kůže a její mladistvý vzhled. Tato proliferační fáze následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Průběh ošetření:

během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Po zákroku může být vaše pleť načervenalá, citlivá nebo mírně oteklá, to vše však do druhého dne odezní. Po několik málo následujících dní po zákroku jsou typické pocity pnutí kůže, její mírná citlivost na dotek a v ojedinělých případech dočasný mírný otok.

 

Výsledný efekt:

- odstranění celulitidy

- zpevnění pojivové tkáně

- omlazení pokožky

- zlepšení struktury a elastičnosti pokožky

- redukce strií

- významná stimulace krevního oběhu

- produkce kolagenu

- odstranění ochablosti

 

Výhody:

bezbolestná aplikace, bez nutnosti změny běžného denního režimu, žádné vedlejší účinky, žádná rizika, dlouhotrvající viditelné účinky, vysoká míra spokojenosti pacientů

 

Kontraindikace:

těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, spálená pokožka, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

 

OTczM