DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
info@provisage.cz
www.facebook.com/PROvisage
www.instagram.com/provisageclinic

» Laserová lipolýza
Laserová lipolýza
 
Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nejvýkonnějšího nízkoúrovňového Lipo Laseru SlimMax. Při jednom ošetření využíváme 5 aplikátorů s celkem 32 japonskými laserovými diodami. Odstraníme tak tuk ze 2 až 3 partií najednou.


Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. 
 
Princip této zcela neinvazivní metody z USA spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buňek. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem (pórem) vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích.
 
 
Výhody laserové lipolýzy:
 
Ošetření je naprosto bezbolestné a bezpečné
Ihned viditelné fantastické účinky
Průměrný úbytek byl u pacientů až 9 cm za 6 sezení
Procedura je vhodná i pro muže
 
Oblasti využití:

Lokální tuk na problematických partiích
Celulitida
Tvarování postavy
Remodelace postavy
 
 
Jak laserová metoda funguje?
 
Technologie využívá nízko-úrovňového neboli studeného laseru, jenž emulguje tuk uvnitř buněk. Účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce, přes kterou se tuk prostoupí ven do mezibuněčného prostoru, kde se lymfatickým systémem odplaví z těla ven. Ošetření je příjemné, relaxační.
 
Ve dnech kolem ošetření je nutné dbát na zvýšený pitný režim!
Celková doba 1 ošetření trvá 20 - 30 min.
 
Kontraindikace:
 
Těhotenství a kojení, porucha integrity kůže v ošetřované lokalitě, vážnější porucha imunity, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, rakovina, nedávné kolagenové výplně, kovové implantáty v těle, koloidní jizvy, trvalé léčby, chladová alergie.
 
Samotný výkon vás nijak neomezuje v dalších činnostech.
 
NTY4MjUzYT