BALÍČKY V AKCI

DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

Martina Drahošová - PRO visage
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
provisage@seznam.cz
IČO: 72891084
otevírací doba: po-pá 8:00-16:00 či 11:00-19:00

» Frakční rejuvenace SHR
Frakční rejuvenace revoluční technologií SHR hard-Motion
 
Revoluční patentovaná technologie pulzního vysoceemitovaného xenonového výboje FPL/EP-light kombinovaná s frakční technologií užívaných u CO2 frakčních laserů přináší vyšší účinnost ošetření a lepší výsledky oproti tradičním technologiím.
 
Možnosti využití SHR:
 
- dokonalé omlazení a vypnutí pleti s vynikajícími výsledky již po prvním ošetření,
- ostranění a redukce vrásek,
- redukce pigmentových skvrn a červených žilek v obličeji
- léčba akné,
- potlačení a odstranění akutního zánětlivého procesu
- redukci velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti
- napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné
 
 
SHR technologie využívá fotoselektivní frakční termolýzu v kombinaci s patentovanou technologií hard-Motion. Omlazení a fotorejevulace systémem SHR je mnohem bezpečnější a efektivnější než předchozí generace tradičních systémů.
 
Pro zdokonalení ochrany pokožky nabízí SHR revoluční mechanismus kontaktního chlazení. Tato chladící technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost klienta pro bezbolestné a efektivní omlazení. Kontaktní chlazení kůže a frakční technologie vyzařování emitované energie umožňuje dodat do pokožky více energie a efektivněji a bezbolestně ji ošetřit.
 
Zákrok přístrojem SHR je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. Klienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“.
 
Kontraindikace: těhotenství, kojení – dokud miminko není na příkrmech, užívání léků způsobujících fotocitlivost, zánětlivé procesy v kůži v místě zákroku, poruchy krvácení, fotodermatóza, herpex simplex, epilepsie, rakovina, či jizva po karcinomu, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, cukrovka.
 
.
.
.
YzM4Y2IwN