DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervační systém: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776020203
info@provisage.cz
www.facebook.com/PROvisage
www.instagram.com/provisageclinic

» Skinbooster

Skinbooster

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení, projasnění a intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Skinbooster je unikátní v několika směrech. Hydratace probíhá zesíťovanou (zahuštěnou) kyselinou hyaluronovou, která je odolnější vůči lidské hyaluronidáze, a tím má  tkáni delší životnost. Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či agresivním počasím.

Výhody ošetření Skinbooster:

- zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o pleť pouze na povrchu, Skinbooster ji hydratuje a omlazuje zevnitř

- až trojnáseobně delší účinek oproti klasické mezoterapii

- po dobu 6 až 8 měsíců viditelně omlazuje, zpevňuje a hydratuje pleť

 

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná. Zákrok je možné absolvovat celoročně. 

Ideálním pomocníkem je ošetření metodou Skinbooster v letním období, kdy je pleť vysušená a vlivem UV záření působí unaveněji, má tendenci se vrásnit a měnit barevný tonus. Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami, dochází k viditelnému omlazení.

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček Vital Injector. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

Výhodou této metody je také skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo. Podle nastavení parametrů se počet vpichů při použití Vital injektoru pohybuje mezi 500-900 na jeden mililitr aplikovaného materiálu. To logicky umožní neporovnatelně preciznější rozložení materiálu a tak i neporovnatelně dokonalejší efekt. Současně vůbec nevznikají nerovnoměrné bouličky, které vznikají při vpichování ručně,právě pro to, že není takřka možné pří desítkách vpichů rukou zvolit naprosto ideálně stejnou hloubku i dávku materiálu.

Ošetření metodou Skinbooster je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také dekoltu, krku a rukou.

Průběh ošetření Skinbooster:

Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice přístroje Vital Injector vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Vital Injector má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, zasíťovaná kyselina hyaluronová je tak aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.

Péče po zákroku:

Bezprostředně po ošetření není třeba dodržovat žádná náročná opatření, prakticky okamžitě se dá vrátit do běžného životního režimu. Řada lidí se obává, že v prvních hodinách po ošetření budou viditelné vpichy, samozřejmě je to individuální, ale většinou tomu tak nebývá. Jehličky jsou natolik tenké, že vpichy mizí prakticky okamžitě. Rizikové, co se týče viditelnosti vpichů, bývá ošetření v oblasti ústních koutků a v okolí očí, kdy se v tenké kůži může zasáhnout jemná kapilára a vzniku modřinky není možné předejít. V prvních hodinách po ošetření je nutné vyvarovat se sálavého tepla, návštěvy solária nebo sauny a vyhnout se také masážím obličeje. Pokud je pleť lehce zarůžovělá, je možné na ni nanést šetrný make-up. S ohledem na vznik velmi drobných modřinek a případně otoku v oblasti ošetření doporučujeme naplánovat celý zákrok tak, aby vám modřinky nepůsobily společenské obtíže. Jedná se o dva až tři dny, než tyto modřinky zmizí.

Výsledky ošetření Skinbooster:

Již po prvním ošetření vidíte v aplikované oblasti hezký hydratační efekt, pleť je svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat. 

Kontraindikace:

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, autoimunitní onemocnění, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar. Přibližně týden před ošetřením doporučujeme vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C.

YWMxZ