Epilace diodovým laserem

 .

.

Tělo bez nežádoucího ochlupení je v dnešní době naprostým standardem. Naše klinika disponuje přístrojem Mediswiss Nomia - nejnovější generací v oblasti laserového odstranění chloupků, který účinně a natrvalo odstraní chloupky i z těch nejnedostupnějších míst. Je vhodný pro všechny fototypy pleti.

.

Chloupek lze správně zasáhnout pouze ve stádiu růstu. Laser zabrání další výživě chloupku, čímž dojde k uvolnění cibulky a jeho následnému vypadnutí. A protože všechny chloupky na těle nerostou rovnoměrně, je nutné zákrok opakovat přibližně 4-6x. Interval se volí podle toho, jakou lokalitu těla chcete epilovat. Opakování trvalé laserové epilace je však bez rizika popálení.

 .

 .

Průběh ošetření:

.

Laserová epilace je prováděna na oholené pokožce (max. 1 až 2 dny před ošetřením). Na ošetřovanou lokalitu se nanese slabá vrstva chladicího gelu. Gel zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení a zvýší pohodlí klienta během ošetření. Použití nejmodernější technologie umožňuje ošetření v pohybu IN MOTION - aplikace probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti. Ošetření je díky této technologii rychlejší a bezbolestné. Chlazení laseru nastavené na 0 °C přispívá k maximálnímu pohodlí klienta.

.

.

Kontraindikace: 

.

rakovina - zejména rakovina kůže, těhotenství (včetně IVF), uživání antibiotik, dlouhodobá expozice slunci nebo umělé opalování (solárium), infekce herpes simplex v ošetřované oblasti, keloidní hojení ran, křehká a suchá pokožka, hormonální nerovnováha, užívání prostředků proti srážení krve, epilepsie, poruchy srážlivosti.

.

.

.

.

.

.
CENA ZÁKROKU:  od 420,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
 

 

 

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDI3MDlh