AKČNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.czInjekční lifting rtů a jejich okolí

...

..

Ošetřit správně oblast rtů je obtížné vzhledem k jejich pohyblivosti, prokrvení a citlivosti na tepelné a mechanické změny. Je nutné mít k dispozici produkt, který je k těmto omezením uzpůsobený.

.
Speciální výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové tento požadavek perfektně plní.  Jeho inovativní složení umožňuje to nejefektivnější ošetření této citlivé oblasti. Je navržen výhradně pro delikátní a citlivé oblasti rtů. Během jediného ošetření dokáže Vaše ústa perfektně vytvarovat, eliminovat výskyt jemných vrásek v okolí rtů a obnovit jejich mládí, plnost a tvar.

.  

.

Výsledky:

.

- vytvaruje rty a navrací jejich plnost

- pozvedá koutky úst

- vyhlazuje vrásky kolem úst

- hloubkově hydratuje

- navrací mladistvý vzhled

- efekt je přirozený a dlouhodobý

.

Ošetření je prováděno speciálním přístrojem Vital Injector, který zajistí rovnoměrné rozprostření aplikované látky. Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy přístroj nasaje vybranou oblast pokožky, do které je aplikován materiál prostřednictvím od 1 do 9-ti mikrojehliček. Látka je aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Nasátím pokožky je současně snížen výskyt modřinek.

.

.

.

Kontraindikace:

.

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v ošetřované oblasti, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a šestinedělí.

.

.

.

.
CENA ZÁKROKU:  od 9 990,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
.
.
 
Cena se odvíjí od množství a typu použitého materiálu.

 

 

MGUxZGZiO