KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.czRedukce strií

.

.

S nevzhlednými striemi se potýká velké množství žen, ale mnohdy se tomu neubrání ani muži. Strie vznikají v dospívání, v těhotenství, při rychlém výkyvu váhy, v průběhu hormonálních změn apod. Tento problém se dá redukovat za pomocí kosmetických přístrojů a kosmetických přípravků.

.

.

Na redukci strií využíváme různé zákroky, které dokáží rychle a účinně stáhnout a zmenšit strie a nastartovat přirozenou obnovu a tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka hladká a vypnutá. Nejčastěji kombinujeme tyto metody:

.

.

1) MIKROJEHLIČKOVÁ FRAKČNÍ RADIOFREKVENCE:

.

Mikrojehličková frakční technologie kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu. Během ošetření proniká desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu. Frakční mikrojehličková radiofrekvence se tak stáva jedním z nejsilnějších  nástrojů pro vyhlazení vrásek, jizev po akné či strií.
.

Po ošetření: je pokožka obvykle zarudlá, můžou vzniknout modřinky, malé stroupky, které se nesmí strhávat. Délka zarudnutí je závislá na intenzitě provedeného zákroku. Může přetrvat několik hodin nebo pár dní. Velmi vzácně se mohou objevit drobné puchýřky, které obvykle během několika dnů zmizí. Po ošetření používáme hydratační kosmetické krémy. Po dobu minimálně 14 dní se chráníme před slunečním zářením. V dalších dnech se nevystavujeme těžké fyzické námaze, nechodíme do bazénu, sauny, solária.

.

.

2) MEZOTERAPIE DERMAPEREM:

.

Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Derma perem se vytváří mikrovpichy (kanálky), kterými může být aplikováno jakékoliv výživné sérum na povrchu kůže. Cena ošetření je za 1 partii těla. Výsledek je vidět hned pop prvním ošetření.

.

Bezprostředně po aplikaci je pokožka začervenalá, ale následně se mikrootvory začínají uzavírat. Může se objevit otok, který zmizí za 2-3 dny, drobné známky po v pichu, zánětlivé ložisko, modřinky. Make - up je možné použít po 3 ( lépe 5 hodinách od aplikace). Po aplikaci se nevystavujeme na přímém slunci či soláriu. Po dobu 3-4 dnnů se vyhýbáme bazénu, posilovně, sauně…

.

.

3) FOTOREJUVENACE:

.

Funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami intenzivního pulsního světla a radiofrekvence. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk,které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku lehce zarudlá, pigmentové skvrny a vaskulární léze na několik dní stmavnou a poté zmizí. Ošetření je vhodné pro zdravé osoby. Mohou ho absolvovat  ženy i muži.

.

.

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

..

..

.

.
CENA ZÁKROKU:  2 990,- za jednu oblast o velikosti max. 400 cm2

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
..
.

Pro maximální efekt doporučujeme 2 - 5 ošetření s frekvencí 1 x za 3 týdny a dále dle náročnosti klienta.   

Ošetření zahrnuje: Nástavec, očištění ošetřované partie, dezinfekce, ošetření přístrojem, 1ml kyseliny hylauronové + koktejl výživných látek, záverečné ošetření krémem. 

 

ZmZjYTNiY