Vlasová mezoterapie

 .

.

Trápí vás řídnutí vlasů? Vlasová terapie je nejefektivnější cestou, jak pomoci pokožce s jejich růstem a obnovit přirozenou hustou hřívu.

.

Příčiny ztráty vlasů:

Ztráta vlasů nebo-li alopecie trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen. Nejčastěji za vypadávání vlasů mohou naše geny a hormony, ale může to být způsobené věkem, stresem, nemocí a živnotním stylem.

.

Příčiny i důsledky vypadávání vlasů jsou u mužů a žen velmi rozdílné. Příčinou mužské plešatosti jsou ve většině případů geny nebo zvýšená hladina testosteronu v pokožce. 

.

U žen je ztráta vlasů nejčastěji zapříčiněna hormonálními změnami např. v období puberty, těhotenství nebo menopauzy. Ale ženské vlasy jsou obvykle daleko více namáhány. A to jak chemicky (barvení, trvalá ondulace, permanentní narovnání vlasů), tak i mechanicky (nejen žehlení, kulmování, ale nebezpečné je třeba i časté nošení vlasů stažených do copu).

.

..

Průběh ošetření:

Vlasová mezoterapie je mírně invazivní ošetření, při kterém aplikujeme koktejl účinných látek přímo do pokožky na hlavě. 

.

.

Typy aplikovaných přípravků:

1) Výtažek z kmenových buněk Dermaheal Stem C'rum HL 

.

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů z poškozených vlasových folikul. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, a tím pádem výživují vlasové váčky a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii značky Dermaheal, která působí příznivě i v případě plešatosti. 

.

- výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku

- podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů

- komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk

- pomáhá k migraci a celkové revitalizaci vlasového váčku

- obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání

.

.  

.

2) Speciální sérum Dermaheal HL

.

Dermaheal HL je produkt určený k mezoterapii vlasů. Po aplikaci této terapie budou kořínky Vašich vlasů opravdu revitalizovány. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, čímž dochází k výživě vlasových váčků, a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

.

- zastaví nadměrné vypadávání vlasů

- revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy

- dodá vlasovým kořínkům výživu

.

.

.

Počet ošetření vlasovou mezoterapií:

.

Tato metoda příznivě ovlivňuje vlasové cibulky, zlepšuje mikrocirkulaci krvekvalitu pokožky hlavy – důkladně ji vyživuje a hydratuje, čímž povzbuzuje růst vlasů. Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobý fyziologický proces, má metoda nejlepší výsledky při pravidelném opakování.  

.

Pro dosažení optimálního výsledku je obvykle třeba ošetření několikrát zopakovat. Viditelný výsledek se obvykle dostavuje za 1 až 4 měsíce. Tato doba je ale velmi individuální. Rozestup mezi ošetřeními je 7–14 dní.

 ..

.

Kontraindikace:

.

těhotenství, kožní onemocnění v místě ošetření, poruchy srážlivosti krve, rakovina

.

.

.
CENA ZÁKROKU:  od 1 590,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
 

 

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTY1ZDMzYj