Aplikace kyseliny hyaluronové

 .

.

Působí Vaše pleť unaveně a staře? Dermální hydratace pleti pomocí kyseliny hyaluronové je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť. Vraťte jí ztracenou hydrataci a pružnost! Víte, jaké jsou hlavní výhody dermální výplně kyselinou hyaluronovou? Pro koho je ošetření vhodné, jak často je potřeba ho opakovat a jaké jsou možnosti aplikace? 

 .

.

V naší klinice nabízíme tyto možnosti kyseliny hyalurnové:

.

1) Apliakce pomocí Vital Injectoru

2) Aplikace pomocí mikrojehličkové radiofrekvence

3) Aplikace pomocí mezoterpie dermapenem

.

.

Kyselina hyaluronová a její účinky:

.

Kyselina hyaluronová má díky své schopnosti vázat vodu silně hydratační a omlazující účinky. Tato přírodní látka se běžně nachází v lidském těle. Jak stárneme, postupně ubývá a dochází k dehydrataci pokožky, která je příčinou jejího blednutí a tvorbě vrásek.

.

Kyselina hyaluronová se používá zejména v oftalmologii a plastické chirurgii. V poslední době  velkou oblibu získala v kosmetickém průmyslu. Má hojivý účinek a podporuje pružnost pleti, má tedy blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Umí maximálně hydratovat, na čemž se podílí  její molekuly, které mají výjimečnou schopnost vázat vodu, ta se váže postupně, takže výsledný efekt se dostaví zhruba za měsíc.

.

Má také antioxidační účinky a pravidelné dodávání této kyseliny je velmi důležité pro zdraví pleti a mladistvý vzhled, dále pro celkovou schopnost hojení ran, jizev a celkovou regeneraci pokožky.

.

Je vhodná pro všechny typy pleti a určena pro ženy i muže jakékoliv věkové kategorie. Jako prevence se její užívání doporučuje od 25. roku. Pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti není limitovaná věková hranice.

 .

.

Výsledky aplikace kyseliny hyaluronové:

.

  • Hloubkově hydratuje pleť
  • Vyplní hlubší vrásky a koriguje vtažené jizvy
  • Pozvedá kontury obličeje, pokleslé tváře a koutky úst

 .

.

V nabídce máme tyto typy materiálu:

.

Stylage Hydro

Stylage Hydro Max

 

 

 

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NTg5O