AKČNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.czZvětšení a zpevnění poprsí bez skalpelu a bolesti
 
.
.
Pro všechny ženy, které jsou nespokojené a chtějí své poprsí vylepšit
 .
Toužíte po větších a pevnějších ňadrech? Nikdy to nebylo jednodušší! Pomocí moderního zařízení a tradiční letité techniky thajských masérek Vám nabízíme zatím ojedinělou službu zpevnění a zvětšení ňader. Ošetření probíhá certifikovaným přístrojem Breast LIFTING Plus.
 .
.
Jaké jsou účinky?
.
  • - dokonalé zvětšení poprsí bez skalpelu, bolesti a anestezie,
  • - poprsí bude zpevněno a zmodelováno,
  • - zpevnění ochablé svaloviny a vaziva poprsí,
  • - podpora tvorby nového kolagenu a elastinu zajistí omlazení pokožky

.

 .
Ošetření  je naprosto bezbolestné. Provádí se v klidu na lůžku za doprovodu relaxační hudby speciálními prsními aplikátory různých velikostí. Nejprve pomocí podtlakové masáže uvolníme oblast v okolí poprsí tak, aby byla více prokrvena. Poté se na přístroji naprogramují parametry ošetřovaného poprsí a pomocí aplikátorů pak probíhá pulzující podtlak vyvolávající zpevňování ochablého pojiva a prsou, čímž se podpoří jeho nová tvorba. Tímto procesem se dostává do poprsí více kyslíku a živin. Následný kladný tlak zajišťuje odtok krve a lymfy se zplodinami a odvod nadbytečné tekutiny.
 .
Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu.To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení. V krátkosti shrnuto: Poprsí bude již po první proceduře zpevněno a zmodelováno - jako po jemném liftingu.
 .
Již při první aplikaci některé klientky pozorují, že dekolt je plnější, hladší, zpevněný, pokud jsou starší i bez výrazně viditelných vrásek. Dokonce již při páté aplikaci dochází k redukci a zjemnění strií a hmatatelnému zpevnění.
 .
Po doporučeném opakování zhruba 10 aplikací se postupně dosáhne zpevnění a zvětšení prsou o jednu i více velikostí. Celým procesem dojde k celkové vitalizaci ňader, zlepšení jejich vzhledu i tvaru bez externích výplní.
.
 .
Pro koho je ošetření vhodné?
 .
- Jste neštastná, že po porodu je Vaše poprsí ochablejší.
- Hodně jste zhubla a poprsí je povislé.
- Sníte o plastické operaci, ale víte, že ji nikdy nepodstoupíte.
- Máte krásné, pevné poprsí, ale bojíte se jeho ochabnutí.
- Nemůžete ze zdravotních důvodů podstoupit operativní zákrok.
- Toužíte po krásném pevném poprsí bez silikonů.
- Chcete pozastavit čas o 5 až 8 let.
 .
.
Kontraindikace:
nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy, vysoký krevní tlak, akutní horečnaté a bakteriální infekce, otoky způsobené nedostatečnou činností jater nebo ledvin, žilní akutní onemocnění s trombózou nebo zánětem, zánět podkoží, nemoci kůže, plicní embolie, rakovina, epilepsie, alergické a ekzematické onemocnění, silná či bolestivá menstruace, těhotenství.
.
.
.
.
CENA ZÁKROKU:  1 590,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
 

 

 

MGQ4Y2I