AKČNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.czVital Injector
 .
.

Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje naprosto rovnoměrnou, přesně dávkovanou do hloubky mířící aplikaci účinných látek, zejména aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové je nejpraktičtější a nejúčinnější. 

 .

Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

.

.

Výsledky ošetření Vital Injectorem

 .

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný již bezprostředně po zákroku. Pleť je po ošetření během 6 až 8 měsíců viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Skvělých výsledků docílí Vital Injector v oblasti tváří, kde dodá postupem věku ztracený objem a zároveň vypne pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očima a na horním rtu, které jsou hůře ovlivnitelné. Intenzivně hydratuje a zpevňuje pokožku na krku a v dekoltu, která je velmi často opomíjena a starost o ni začíná pozdě. Nenahraditelně zkvalitňuje jemnou pokožku na hřbetech rukou, zesiluje kožní vrstvu spolu s její odolností.

 .

Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.

.

 .


Pro koho je Vital Injector vhodný

 .

Ošetření Vital injectorem je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde se úbytek kyseliny hyaluronové projevuje nejvíce. Její pokles je způsoben sluněním, stresem, kouřením a věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat.

 .

Ošetření je vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují. Hovoříme o tzv. „aktivní prevenci“ před tvorbou vrásek, ztrátou pružnosti a elasticity pokožky.

 .

.

Průběh ošetření

 .

Do aplikační pistole se upne stříkačka s účinnou látkou, dále se připojí jednorázová aplikační hlavice s pěti jehličkami velkými 31G (jehla silná jako vlas). Po spuštění přístroje se u aplikační hlavice přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky.

 .
.

Rekonvalescence

 .

Ošetření klientky v ničem nelimituje. Zákrok není náročný, lze jej bez obav podstoupit třeba místo oběda. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku je pleť velmi jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které třetí den vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné používat make-up. Přístroj Vital Injector umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.

 .

.

Komplikace

 .

Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Po aplikaci nejsou vhodné žádné masáže obličeje. 

 .

.

Kontraindikace

 .

Zánětlivá onemocnění v oblasti aplikace, dále herpes simplex a pásový opar. Dále rovněž chronická nemocnění  jako akutní ekzém apod.

.

.

.

.
CENA ZÁKROKU:  od 6 590,-

.

Koupit Objednat Konzultace zdarma
 

 

 

OTVmMjM0MG