Rezervace

.

.

Vítejte v rezervačním systému kliniky PRO visage. Jakmile se zaregistrujete, můžete plně využívat výhod tohoto systému.

.

Zde je návod pro vytvoření Vaší rezervace:

.

1) Klikněte na políčko "REGISTROVAT SE" v levém horním rohu a zaregistrujte se dle daných pokynů, poté se na přihlašovacích údajích, které Vám došly do Vašeho emailu, přihlaste. V případě, že by Vám do e-mailu informace nebyly doručeny, zkontrolujte schránku s hromadnými e-maily a případně nás kontaktujte na e-mailu info@provisage.cz.

.

2) Vyberte den, kdy chcete proceduru absolvovat. Poté zvolte správný řádek (každý řádek značí jinou místnost) - na každém řádku jsou vypsány procedury, které se v dané místnosti provádějí. 

.

Zde je pro informaci rozpis procedur, které se v dané místnosti provádějí (každý řádek = jiná místnost)

.

1. řádek: Celotělová lymfodrenáž, Laserová lipolýza, Hubnoucí balíček, Zpevnění poprsí

.

2. řádek: Epilace diodovým laserem, Fotorejuvenace, Kryolipolýza, Rázová vlna, VelaShape

.

3. řádek: Epilace FPL, Fotorejuvenace

.

4. řádek: Omlazující zákroky (Mikrojehličková radiofrekvence, Vital Injector, Skin Booster, HIFU Ultherapy, Aplikace kyseliny hyaluronové, Radiofrekvenční lifting, Ultrazvukový lifting, Neinvazivní lifting očních víček, Injekční lifting okolí rtů, Mezoterapie), Ultrazvuková špachtle, Diamantová mikrodermabraze, Injekční lipolýza, Vlasová mezoterapie, Zpevnění poprsí

.

3) Při výběru času prosíme klikejte na bíle zbarvené políčko, které značí neobsazené místo (1 políčko = 30 minut ošetření).

.

4) Poté se Vám zobrazí tabulka, kde kliknete na požadovaný druh ošetření. Pokud Vám Vámi požadované ošetření nelze označit (zbarveno šedou barvou), je na ošetření buď malý časový prostor nebo je třeba označit jiný řádek (= jinou místnost).

.

5) Způsob platby – v případě, že využíváte slevový poukaz, zadejte jeho kód, či originální číslo do poznámky.

.

6) Nyní je rezervace hotová a na Váš e-mail Vám přišla potvrzovací zpráva o úspěšném dokončení rezervace s datem, časem a typem rezervace.

.

7) Termín ošetření lze do 24 hodin před začátkem ošetření kdykoliv upravit či zrušit.

.

8) Na ošetření prosíme docházejte alespoň 5–10 minut před začátkem samotné rezervace.

.

9) Pokud se klient na proceduru nedostaví a ani alespoň 24 hodin dopředu rezervaci nezruší (v systému, sms zprávou nebo přes e-mail), jakákoli předplatba daného ošetření či voucher propadá. Pokud se tak bude opakovat 3× za sebou všechny dopředu objednané procedury budou systémem automaticky smazány.

.

10) Prosím hlídejte si platnost svých voucherů a účtenek. V případě, že nestíháte svůj kupon či účtenku využít v době platnosti, obraťte se na nás před koncem platnosti prostřednictvím e-mailu (info@provisage.cz) a my Vám platnost rádi prodloužíme. Propadlé kupony a účtenky Vám nebudou akceptovány.

.

11) Pokud vlastníte na proceduru dárkový kupon či slevový voucher, je nutné jej mít s sebou na ošetření v tištěné či elektronické podobě. Zadání čísla kuponu do systému není dostačující. Děkujeme za pochopení.

.

12) Při jakémkoliv problému/dotazu se obracejte na email info@provisage.cz a vše s Vámi rádi dořešíme.

.

.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný den, tým PRO visage

e-mail: info@provisage.cz

tel.: +420 776 020 203

.


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NTU4OD